Inzeráty


Michalek Ivan

Predám lanovù pílu,na tvarovanie prírodného kameňa, vrátane nového rezneho lana


Michalek Ivan

Predám lanovù pílu,na tvarovanie prírodného kameňa, vrátane nového rezneho lana


Nápisy na pomníky

Predám vapku Kranzle B 16/250 – 250 barov vysokotlakový čistiaci stroj s vlastným benzínovým motorom Honda GX 390 , 10 krát použitá , dôvod predaja : málo používaná , nevyužitá . Ako nová , ešte 7 mesiacov v záruke . Bez poškodenia , nikdy neopravovaná . Veľmi spoľahlivá , motor má perfektný štart a plynulý chod . Kranzle Profi Jet B16/250 barov s nerez podvozkom na kolesách , 16 litrov/min. Kranzle K stroju je kompletné príslušentvo, návody , manuál a všetko čo je potrebné k výkonu práce . 250 barový tlak vytlačí spoľahlivo aj do výšky 80 metrov . Vhodné aj na čistenie výškových budov . Vhodné na čistenie pomníkov , domov , mostov , ciest , dvorov , výškových budov , áut , ťažkej techniky atď... Za cenu získate : vapku Kranzle , vozík na kolieskach so 100 metrovou vysokotlakovou hadicou , kontajner – plastová nádrž o objeme 1000 litrov , Kranzle nasávacia hadica , pištoľ krátka Kranzle , filter vstupnej vody , 3 x náhradná tryska Kranzle z toho 2 trysky s reguláciou tlaku vody , TURBO tryska Kranzle . Technické údaje Krazle vapky : Pracovný tlak 30 – 250 barov s plynulou reguláciou priamo na tryske – veľmi praktické ! Samonasávanie vody , vlastný bubon s 20 metrovou vysokotlakovou hadicou , vlastný benzínový pohon motor HONDA GX 390 , hmotnosť stroja 64 kg . Kolesá sú nafukovacie, hrubý dezén do terénu . V prípade zájumu mám aj 2 metrové lyžiny pre nakladanie stroja do auta . Všetko to stálo pôvodne 4900 eur . Ja to ponúkam za 3900 eur . Cena je vrátane DPH – možný odpočet DPH . Viac fotiek emailom na požiadanie .


Nápisy na pomníky

Predám vapku Kranzle B 16/250 – 250 barov vysokotlakový čistiaci stroj s vlastným benzínovým motorom Honda GX 390 , 10 krát použitá , dôvod predaja : málo používaná , nevyužitá . Ako nová , ešte 7 mesiacov v záruke . Bez poškodenia , nikdy neopravovaná . Veľmi spoľahlivá , motor má perfektný štart a plynulý chod . Kranzle Profi Jet B16/250 barov s nerez podvozkom na kolesách , 16 litrov/min. Kranzle K stroju je kompletné príslušentvo, návody , manuál a všetko čo je potrebné k výkonu práce . 250 barový tlak vytlačí spoľahlivo aj do výšky 80 metrov . Vhodné aj na čistenie výškových budov . Vhodné na čistenie pomníkov , domov , mostov , ciest , dvorov , výškových budov , áut , ťažkej techniky atď... Za cenu získate : vapku Kranzle , vozík na kolieskach so 100 metrovou vysokotlakovou hadicou , kontajner – plastová nádrž o objeme 1000 litrov , Kranzle nasávacia hadica , pištoľ krátka Kranzle , filter vstupnej vody , 3 x náhradná tryska Kranzle z toho 2 trysky s reguláciou tlaku vody , TURBO tryska Kranzle . Technické údaje Krazle vapky : Pracovný tlak 30 – 250 barov s plynulou reguláciou priamo na tryske – veľmi praktické ! Samonasávanie vody , vlastný bubon s 20 metrovou vysokotlakovou hadicou , vlastný benzínový pohon motor HONDA GX 390 , hmotnosť stroja 64 kg . Kolesá sú nafukovacie, hrubý dezén do terénu . V prípade zájumu mám aj 2 metrové lyžiny pre nakladanie stroja do auta . Všetko to stálo pôvodne 5900 eur . Ja to ponúkam za 4900 eur . Cena je vrátane DPH – možný odpočet DPH . Viac fotiek emailom na požiadanie .


Kamenárstvo

Kamenárstvo-RB Robert Blanarik Myjava AKCIA 2021 Využite zlavy na všetky druhy pomníkov až do 30% akcia platí do 31.3.2021


Kamenárstvo

AKCIA 2021 Využite zlavy na všetky druhy pomníkov až do 30% akcia platí do 31.3.2021 kontaktujte nás:mobil 0917293246


Kamenárstvo Šarko a syn

Kamenárstvo Šarko a syn Využite zľavy do konca Októbra 1- hrob od 990 eur 2- hrob od 1300 eur ZDARMA: doplnky, chodníky zo zámkovej dlažby,odvoz starého pomníka, doprava do 100 km. Viac na www.pomniky.wbl.sk 0950 474 549 1. Nové pomníky s možnosťou výberu 400 druhou z katalógov – materiál žula, terazzo 2. Krycie dosky rôznej veľkosti a tvaru 3. Betónovanie nových základov 4. Sekanie písma aj na mieste 5. Obnova písma (zlato, striebro, čierne) 6. Oprava a rekonštrukcia starých pomníkov 7. Osadenie keramickej fotky Mimoriadna ponuka!!! Pri objednaní nového pomníka – 2 hrobu firma dodá zdarma: doplnky: lampáš, vázu z antikoru a vyseká 50 písmen. Všetky možné práce z prírodného materiálu firma vykoná so 100% zárukou 3-10 rokov a viac.


Kamenárstvo Bocán s.r.o.

Akcia na rok 2020


Pavol Fabo

Predaj gravírovacích strojov pre kamenárov. Obchodné zastúpenie pre Slovensko a Českú republiku.


Kamenárstvo STONETEC,s.r.o.,

Radi Vás pozývame do nootvorenej showroomy s rozlohou 1000m2, v Bratislave, na ulici Prievozská 18. Príďte a využite 10% sezónnu zľavu. Naše kamenárstvo sa zaoberá výrobou a spracovaním prírodného kameňa žula,mramor, ónyx. Zaoberáme sa výrobou, montážou a rekonštrukcie cintorínskej architektúry - jednohroby, dvojhroby, urny, pomníky a iné, interiérov - schody, dlažba, kuchynské pracovné dosky, obklady krbov, kúpeľne a iné, exteriérov - schody, dlažba, bazénové obklady, ploty a iné.


Inex Port Company,s.r.o

Veľkoobchodná ponuka pomníkov, náhrobných kameňov a dlažby, ktoré mame pravidelne skladom V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Cena dohodou.


Peter Vyšňan STAVEBNÉ PRÁCE

Mám na predaj tieto diamantové kotúče. -ručný galvanický kotúč D125/M14x2.8 - príruba, #40 =35€ D230/22.2 x 2.2 - #30 =55€ -Hrubovací kotúč, zrnitosť 0 - d100mm na hrubé opracovanie a tvarovanie oblúkov. Uchytenie M14 aj "slimák" =65€ -dia segmenty (10ks) vhodné na navarenie na unášací kotúč. =30€ Cena spolu =170€ ,alebo dohoda.


MS-KAMEŇ

výrobky tvarov a rozmerov podľa objednávky zákazníka. Ceny sa stanovujú podľa dohody.


Ján Mydlo Kameň Servis

V Írsku mi jeden starý dobrý majster kamenár odovzdal receptúru na ekologickej báze, ktorá ošetrí kameň,zvýrazní jeho krásu,zakonzervuje a ochráni pred vrtochmi počasia. Jeho vyše 60 ročné diela boli dôkazom, že ma neklamal. Dnes som mu zato veľmi vďačný. Troj-zložkový olej-lak navyše odoláva plesniam a oxidácii kameňa.Môže sa aplikovať aj na betón,imitácie kameňa,tehlu,drevo a pod. ktoré budú nielen odolávať vode ale aj spevnia.Cena 7-10 euro za m2 je fair-play.Materiál+vyčistenie+náter.Pri väčších plochách nad 50 m2 každý desiaty m2 zadarmo. V obchode tento produkt nehľadajte jedine Kameň Servis Prešov pozná to správne zloženie Takže už neváhajte a píšte či volajte. Pekný deň.


Kamenárstvo

Využite zlavy 30% navybrane pomniky a zostavy.


Kamenárstvo Šarko a syn

Využite zľavy do konca Októbra 1- hrob od 990 eur 2- hrob od 1300 eur ZDARMA: doplnky, chodníky zo zámkovej dlažby,odvoz starého pomníka, doprava do 100 km. Viac na www.pomniky.wbl.sk 0902 325 577 1. Nové pomníky s možnosťou výberu 400 druhou z katalógov – materiál žula, terazzo 2. Krycie dosky rôznej veľkosti a tvaru 3. Betónovanie nových základov 4. Sekanie písma aj na mieste 5. Obnova písma (zlato, striebro, čierne) 6. Oprava a rekonštrukcia starých pomníkov 7. Osadenie keramickej fotky Mimoriadna ponuka!!! Pri objednaní nového pomníka – 2 hrobu firma dodá zdarma: doplnky: lampáš, vázu z antikoru a vyseká 50 písmen. Všetky možné práce z prírodného materiálu firma vykoná so 100% zárukou 3-10 rokov a viac.


TJR Kamen sro

Predám prírodný kameň špičkovej kvality v rôznych farieb. Kameň je vhodný na akékoľvek účely, napr. obklad, dlažba, šlapáky, murovací kameň a pod. Najlepšie ceny a ihneď k odberu,dovezieme ho priamo až ku Vám. U nás nájdete presne to, čo hľadáte! Zavolajte na 0949 442 863


Novogranit s .r.o.

Predám profilovaci stroj, lanovku, diamantové lano, na vypilovanie , formátovanie pomníkov. Značky bideseimpianty, Polar, viac info po tel. Cena DOHODOU